Investiční zlato Ostrava - nejlevněji v České republice

Nabízíme investiční zlato také pro obyvatele Ostravy. Dopravujeme jej zákazníkům po celé České Republice.

Investice do zlata se vám vyplatí. Jedná se o měnu, která přežila tisíce let. Provází lidstvo celou jeho historií. Není závislé na ekonomice žádného státu ani na inflaci. Jeho momentální obliba je přímým důsledkem nedůvěry lidí v současný ekonomický systém. Tisknou se nekryté peníze a to nevyhnutelně povede k devalvaci peněz a následnému zhroucení či reformaci systému. Po této změně bude mít zlato stejnou hodnotu - avšak klasické peníze budou nekryté.

Proč jsme u zákazníků oblíbení?

Investiční zlato prodáváme díky nízké marži a propracovanému systému za nejlepší ceny v Čechách. Za své peníze nezískáte pouze zlatý slitek odpovídající hodnoty. V ceně vám poskytneme také komplexní poradenství. Budeme vás zásobovat informacemi a grafy důležitými pro vaši investici.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, víme že je každý jiný. Přesto některé procesy automatizujeme pro optimalizaci rychlosti a minimalizaci našich nákladů tak, abychom nízkou cenu námi prodávaného investičního zlata mohli udržet. Dáváme si za cíl bránit vaše úspory.

Zlato nejen prodáváme, ale také vykupujeme. Náš přístup je přitom solidní a férový. Spolehlivě vám jej dopravíme také do Prahy či Brna.

Osobní odběr v Praze je možný u nákupu slitků na Zlatak.cz.
Slitky ze spoření posíláme zdarma cenným psaním České pošty.

U nákupu slitků nabízíme tyto způsoby doručení

  • Pro zákazníky (zejména) z Prahy a okolí možnost osobního odběru na Praze 4 u metra Kačerova / přímo u Jižní spojky.
  • Kamkoliv v ČR zašleme jako cenné psaní. Lze zaslat i jako Poste restante na poštu dle výběru nebo na dobírku.
  • Zdarma VIP osobní doručení v rámci Prahy a Středních Čech pro velké obchody. Po domluvě i mimo běžnou pracovní dobu.
Nejlevnější. 2 roky na trhu. Přes 600 zákazníků. 100% spokojenost.

Internetové stránky investicnizlato.cz provozuje InvestičníZlato.cz s.r.o., IČ: 047 51 582

Obsah těchto stránek nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články je třeba vnímat pouze jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti InvestičníZlato.cz s.r.o. Mějte vždy na paměti, že při nákupu investičního zlata a stříbra jste vystaveni riziku ztráty. Cena zlata i stříbra roste a klesá v závislosti na stavu světových trhů.