Spoření do zlata

Investiční zlato nabízí skvělou investiční příležitost pro každého, kdo shání stabilní investici do svého finančního portfolia. Zlato neslibuje zázračné zisky, ale spíše dlouhodobě stabilní investici.

Společnost InvestičníZlato.cz, s.r.o. na českém trhu od roku 2012 nabízí investiční zlato s nejnižší marží (dle dlouhodobých statistik internetových srovnávačů cen) a od roku 2014 také pohodlné, výhodné a transparentní spoření do zlata bez vstupních poplatků a s dopravou zdarma.

Výhody investičního zlata

Obchodování se zlatem jako takovým má mnoho výhod. Jedná se o měnu, která přetrvala tisíce let a jejíž hodnota celou dobu narůstala, respektive neklesala. Na rozdíl od klasické papírové měny má investiční zlato tu vlastnost, že drží svou hodnotu bez závislosti na ekonomice jakéhokoliv státu. Jedná se o univerzální měnu, kterou lze zaplatit všude na světě - ať je válka, nebo mír!

Další velkou výhodou je nenáročnost zlata na skladování. I při malém objemu skladovaného investičního zlata se jedná o velké sumy v penězích.

Jste-li tedy rozhodnuti k nákupu investičního zlata, zbývá výběr správného partnera.

Proč obchodovat právě s námi?

  • Veškeré interní procesy automatizujeme. Nákup tak proběhne bez zbytečných průtahů.
  • Zlato u nás pořídíte nejlevněji na českém trhu
  • Otevřeně komunikujeme se zákazníky
  • Držíme své slovo - co slíbíme, to splníme!

Investiční zlato dodáváme buď ve formě slitků a cihliček různých hmotností, nebo v podobě zlatých mincí. Zlaté slitky do 100 gramů jsou z výroby opatřeny plastovým obalem a označeny unikátním identifikačním číslem slitku. Slitky od 250 gramů výše mají vyražené unikátní číslo a samostatný cerfitikát. Zlato je osvobozené od DPH. Při prodeji po více než jednom roce od nákupu je zlato zároveň osvobozeno od daně ze zisku.

Výkup investičního zlata

Investiční zlato nejen prodáváme, ale také vykupujeme. Postup výkupu jsme přitom zjednodušili na maximální možnou míru. Výkup investičního zlata u nás proběhne bez zbytečných průtahů.

Svou investici budete mít pod kontrolou

Po nákupu investičního zlata s námi budete mít stále kontrolu nad svou investicí. Přinášíme vám přehledné, spolehlivé a vždy aktuální grafy vývoje ceny zlata na světových trzích. Můžete se díky tomu snadno rozhodnout, jak se zlatem dále naložit.

Zlato dodáváme po celé ČR

Investiční zlato jsme vám schopni dopravit kamkoli po celé ČR. Spokojeni budete ať jste z Ostravy, Prahy, či Brna.

Přidejte se k našim zákazníkům, kteří využívají nejvýhodnější spoření do zlata v ČR.
Chci spořit

Naše spoření je nejjednodušší a nejtransparentější na trhu. Jednoduché uzavření a bez závázků...

Jak to funguje?

  • Vyberete si spořící plán podle plánované výše měsíční úložky a zadáte trvalý příkaz v bance.
  • Po každé platbě Vám emailem zašleme daňový doklad a informaci o aktuálně nakoupeném množství zlata.
  • Slitek Vám po dospoření zašleme zdarma cenným psaním České pošty.

Jak se mám zorientovat v nabídkách na spoření do zlata?

Rozklíčovat skutečné náklady na spoření do zlata u některých poskytovatelů spoření opravdu není úplně jednoduché. Pokud už spoříte nebo máte-li před sebou nabídku na spoření do zlata, může vám být pomocníkem naše kalkulačka nákladů.
Chci spočítat náklady

Spořil jsem do zlata u rakouské banky, teď spořím za lepších podmínek a neztrácím na převodu do EUR

Před pěti lety jsem začal spořit do zlata u jedné rakouské banky, což i přes poplatky spojené s převodem českých korun do EUR bylo tehdy výhodnější než nabídky českých prodejců.

Jsem rád, že jsem narazil na investicnizlato.cz, jehož prostřednictvím teď můžu průběžně nakupovat zlato rovnou v korunách a dokonce za ještě o trochu nižší cenu za gram než předtím.

Jednodušší je to i s vyzvednutím naspořeného slitku. Do Vídně jsem se musel dostavit osobně, zatímco slitek z investicnizlato.cz mi pošlou domů, a navíc zdarma!

Dříve jsem nakupovala malé slitky po jednom. Se spořením je mnohem méně práce.

Nejsem žádný velký investor, abych mohla najednou investovat do zlata větší obnos, tak jsem nakupovala jednou za 1-2 měsíce jeden 5 gramový slitek na webu zlatak.cz.

Ale dělat kvůli každému nákupu novou objednávku, zadávat platbu pokaždé s jiným symbolem - to mě moc nebavilo a bralo mi to čas. Spoření mi vyhovuje víc, protože stačilo v bance zadat jeden trvalý příkaz a o nic víc se už starat nemusím.

A navíc, protože teď spořím do většího slitku, vyjde mě gram zlata levněji a na poštu už půjdu pro zakoupené zlato jen zhruba jednou za rok.

Nejoblíbenější spořící plány

Název plánu 5M12 100M12 31M12 50M12 Název plánu
Premium 16% 10% 12% 11% Premium
Měsíční úložka 850 Kč 10 000 Kč 3 000 Kč 5 000 Kč Měsíční úložka
Slitek 5g zlatý slitek 100g zlatý slitek 31.1g zlatý slitek 50g zlatý slitek Slitek
Délka cyklu 5-6 měsíců 10-12 měsíců 10-12 měsíců 10-12 měsíců Délka cyklu
Doprava zdarma zdarma zdarma zdarma Doprava
Vybrat tento plán Vybrat tento plán Vybrat tento plán Vybrat tento plán

Internetové stránky investicnizlato.cz provozuje InvestičníZlato.cz s.r.o., IČ: 047 51 582

Obsah těchto stránek nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články je třeba vnímat pouze jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti InvestičníZlato.cz s.r.o. Mějte vždy na paměti, že při nákupu investičního zlata a stříbra jste vystaveni riziku ztráty. Cena zlata i stříbra roste a klesá v závislosti na stavu světových trhů.